Guest
مدل های لاستیک وایا باتری

وایا باتری | Vaya Battery

باتری 50 آمپر پورانکو L2
50 آمپر / ساعت 12 ولت اتمی L2 ‎۶۲۵,۰۰۰ تومان ناموجود
باتری 55 آمپر پورانکو L2
55 آمپر / ساعت 12 ولت اتمی L2 ‎۶۸۷,۵۰۰ تومان ناموجود
باتری 66 آمپر پورانکو L3
66 آمپر / ساعت 12 ولت اتمی L3 ‎۸۲۵,۰۰۰ تومان ناموجود
باتری 70 آمپر پورانکو D26
70 آمپر / ساعت 12 ولت اتمی D26 ‎۸۷۵,۰۰۰ تومان ناموجود

شرکت تولیدی صنعتی وایا باتری صدرا ( Vaya Battery ) در سال ۱۳۹۰ جهت تولید باتری های استارتر خودرو تأسیس گردید. شرکت وایا باتری با بهره مندی از مدرن‌ترین ماشین‌آلات و دانش فنی روز دنیا با هدف تولید محصولاتی قابل رقابت با برندهای معتبر جهانی، جهت تأمین نیاز داخل و صادرات، اقدام به ایجاد کارخانه تولید باتری در شهرک شکوهیه قم در زمینی به مساحت ۲۵ هزار مترمربع نمود.

فاز اول کارخانه با زیر بنای ۶۵۰۰ متر مربع در بهمن ماه سال ۱۳۹۳ توسط جناب آقای دکتر علی لاریجانی ریاست محترم مجلس شورای اسلامی وقت به منظور تولید انواع باتری خودرو‌‌های سواری و ماشین های سنگین و نیمه سنگین با تنوع آمپراژ ۵۰ تا ۲۰۰ آمپر ساعت افتتاح گردید.

یکی از ویژگی های بارز و مهم محصولات وایا باتری، نوع قاب و بدنه باتری های تولیدی این کارخانه است.
قاب و بدنه باتری های تولیدی وایا باتری مشابه قاب و بدنه باتری های دلکور کره (DELKOR) می باشد. البته باید به این نکته توجع داشت که بدنه باطری فقط جهت ظاهری زیبا و مشتری پسند نیست بلکه قاب و بدنه باتری نقش مهم و بسزایی در طول عمر باتری دارد.

Vaya Battery Banner

در باتری های سیلد (بدون نیاز به نگهداری | اتمی) چون کاربر دسترسی به داخل باتری نداشته امکان تنظیم سطح الکترولیت (آب باتری) وجود ندارد پس باتری باید به نوعی ساخته شود که هرگز میزان الکترولیت آن کاسته نشود.

جهت حصول این امر، تولیدکنندگان باتری های سیلد (بدون نیاز به نگهداری)، تغییراتی در جنس صفحات باتری دادند و جهت به صفر رساندن کسر آب باتری (الکترولیت باتری)، باید جنس و نوع ساخت قاب و بدنه باتری را نیز تغییراتی می دادند تا از تبخیر آب مقطر و خروج آن از باتری جلوگیری بعمل آید.


یکی از موفق ترین شرکت های دنیا در جهت تولید بدنه باتری با کارایی بالا و کیفیت قابل قبول، شرکت دلکور کره می باشد و این یک نکته حائز اهمیت برای شرکت وایا باتری است که قاب و بدنه باتری خود را دقیقاً مطابق با استاندارد های شرکت Delkor تولید کرده. کیفیت داخلی باتری نیز دست کمی از محصولات دلکور کره نداشته است.


نتیجه کار، تولید باتری با کیفیت و خوش ساخت با طول عمر بالا و قیمت مناسب تر نسبت به محصولات خارجی شده است.
باتری های تولیدی این شرکت دارای صفحات کلسیمی اکسپند و از نوع MF (بدون نیاز به نگهداری) می‌باشند که به عنوان محصولی با کیفیت و با قابلیت استارت‌زنی بالا و طول عمر طولانی به بازار عرضه شده است.